Uus Aasta - Uus Mina

Blogi

Kommenteeri
Peaksin alustama hoopis uus aasta - uus koduleht. Juba eelmisel aastal oli eesmärgiks tegeleda ettevõtlusega ja teha ära kõik need ettevõtlikud unistused, mis seni tegemata on jäänud. Alustades siis uue ja värske koduleheküljega.

 Eelmisel aastal saavutasin pea kõik enda eesmärgid. Tasusin ära elatisvõla. Võrreldes 2015 aastaga tõusis mu sissetulek pea viiekordseks! Üks võlg sai makstud ja teine kohe kohe saab tasutud. Ees seisab päris päris mitu maksegraafiku esitamist. Võib olla õnnestub veel mõni kompromiss saavutada, mis oleks fantastiline.
 Eelmisel aastal alustasin ka investeerimisega, millega plaanin sel aastal jätkata aga sellel aastal olen veidi ülbeks läinud ja loodan kõik oma võlad tasutud saada. Samuti koguda meelerahufondi. Praegu on mul III sammas ja laste kasvuhoiused.
 Ühe pooleli jäänud eesmärgi tahan ära lõpetada järgmise 100 päeva jooksul. Selleks on autokooli lõpetamine ja juhilubade saamine. Jõudsin ära teha kohustuslikud sõidutunnid ja teooriaeksami Maanteeametis. Sooritatud esimese korraga. Kooli sõidueksamile aga ei lubatud veel, sest ma sõitsin pimedal ajal halva ilmaga kaherealisele ringristmikule, kus ma vahetasin rada vales kohas (liiga vara siis), et kolmandast väljasõidust maha keerata. Sõiduõpetaja ütles selle peale, et kuule teooriat oskad, sõita oskad aga sellise asjaga oled Maanteeameti sõidueksamil kohe läbikukkunud. Soovitas mõned suuremad ringristmikud läbi harjutada, YouTubes pidi häid videosi olema ja sinna mu eesmärgi saavutamine jäigi. 
 2021 oli hea aasta. Ma ei pidanud muretsema igapäevaste kohutustuste üle. Mul olid esimesed jõulud, kus ma ei pidanud muretsema, et mul pole lastele piisavalt kingiraha või raha, et midagi lauale panna. Tegelikult suutsin isegi 20 eurot säästa. See 20 eurot on praegugi alles ja kavatsen selle terve selle aasta alles hoida, sest olen nii palju 5 aastaga saavutanud ja usun, et mul on võimalik säästa. 
 Elatise maksmine ei ole enam peavalu ja raha lastega ajaveetmiseks on piisavalt. Ma ei pea enam poodi minnes ütlema, et me ei saa ühte või teist asja lubada. Kõik on võimalik! Nüüd tuleb pingutada, et rahaga laiama ei hakkaks. Teate ju küll, kuidas raha kasvades ka kohutused kipuvad kasvama. 
 Seekord võtan jaanuari rahulikult ja ei kiirusta käesoleva aasta eesmärkide seadmise ning kirja panemisega. Ühte teist olen küll käesolevas postituses välja toonud aga ma püüan need hiljem konkreetsemalt kirja panna. Tahaksin rahaasjadega selliselt, et lugejatel oleks võimalik minuga kaasa teha ja kui mitte võlavabaks saada, siis saavutada rahaline heaolu. 

Lisa kommentaar

Email again: